Teatrzyk Sceny Riviera: Pchła Szachrajka

Kazimierza Górskiego 2 mapa

sobota 16.11.2019

Teatrzyk Sceny Riviera: Pchła Szachrajka

Na Scenie Riviery w dzień handlowy takie słyszy się rozmowy… W sobotę, 16 listopada o godzinie 12:00, Teatr Czwarte Miasto po raz kolejny zawita do Centrum Riviera! Tym razem widzowie poznają małą psotnicę – krnąbrną i niesforną Pchłę Szachrajkę, bohaterkę stworzoną przez mistrza dziecięcej poezji, Jana Brzechwę. 

Publiczność zostanie przeniesiona do baśniowego, wesołego świata, pełnego słownych i sytuacyjnych dowcipów, w akompaniamencie melodyjnych, wpadających w ucho piosenek.

Spektakl jest utrzymany w interaktywnej formie kabaretowej, w której widzowie odgrywają kluczową rolę – to oni bowiem mają wpływ na to jak potoczą się dalsze losy bohaterów! Oczywiście nie obejdzie się także bez tańców, śpiewów, recytacji i małych scenek z udziałem dzielnych ochotników.

Utwory Jana Brzechwy są znane każdemu, niezależnie od wieku. Już od czterdziestu lat nieustannie bawią i uczą czytelników w całym kraju, pobudzając wyobraźnię oraz stymulując myślenie symboliczne i abstrakcyjne. Adaptacja tych kultowych tekstów w wykonaniu energicznego, muzykalnego Teatru Czwarte Miasto to niezapomniana rozrywka dla całej rodziny!

Partnerami akcji są Fun Park Gdynia oraz Cafe Scholler, którzy przygotowali dla dzieci niespodzianki po spektaklu.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr