Teatrzyk Sceny Riviera: Pchła Szachrajka

Kazimierza Górskiego 2
📅 sobota 16.11.2019
Teatrzyk Sceny Riviera: Pchła Szachrajka
Na Scenie Riviery w dzień handlowy takie słyszy się rozmowy… W sobotę, 16 listopada o godzinie 12:00, Teatr Czwarte Miasto po raz kolejny zawita do Centrum Riviera! Tym razem widzowie poznają małą psotnicę – krnąbrną i niesforną Pchłę Szachrajkę, bohaterkę stworzoną przez mistrza dziecięcej poezji, Jana Brzechwę.

Publiczność zostanie przeniesiona do baśniowego, wesołego świata, pełnego słownych i sytuacyjnych dowcipów, w akompaniamencie melodyjnych, wpadających w ucho piosenek.

Spektakl jest utrzymany w interaktywnej formie kabaretowej, w której widzowie odgrywają kluczową rolę – to oni bowiem mają wpływ na to jak potoczą się dalsze losy bohaterów! Oczywiście nie obejdzie się także bez tańców, śpiewów, recytacji i małych scenek z udziałem dzielnych ochotników.

Utwory Jana Brzechwy są znane każdemu, niezależnie od wieku. Już od czterdziestu lat nieustannie bawią i uczą czytelników w całym kraju, pobudzając wyobraźnię oraz stymulując myślenie symboliczne i abstrakcyjne. Adaptacja tych kultowych tekstów w wykonaniu energicznego, muzykalnego Teatru Czwarte Miasto to niezapomniana rozrywka dla całej rodziny!

Partnerami akcji są Fun Park Gdynia oraz Cafe Scholler, którzy przygotowali dla dzieci niespodzianki po spektaklu.

Serdecznie zapraszamy!