Weleda
Weleda Baby

Teatrzyk dla dzieci: Bezpieczny Świat

Centrum Kultury w Łomiankach
🗺 mapa
📅 sobota 08.02.2020
🎫 12zł
Teatrzyk dla dzieci: Bezpieczny Świat

Mała mieszkanka planety Totitu o imieniu Tuti, wyrusza w kosmiczną podróż. Przypadkiem trafia na planetę Ziemia i wraz z dziećmi poznaje zasady bezpieczeństwa. Autorskie przedstawienie, uczące dzieci podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w ruchu ulicznym oraz podczas zabaw. Bajka o charakterze interaktywnym.

Aspekt edukacyjny:
Spektakl w nienachalny sposób porusza tematykę ekologii i tego, jak my – jako ludzie – możemy dbać o utrzymanie harmonii środowiska naturalnego. Dzieci poprzez uczestnictwo w przedstawieniu utrwalają swoją wiedzę na temat codziennych proekologicznych działań i potrzeb naszej Planety. Istotnym morałem spektaklu jest również potrzeba akceptacji inności – szacunku wobec drugiego człowieka i doceniania tego, co w nas wyjątkowe.

Teatr Urwis
Teatr „Urwis” chciałby Państwu zaproponować ofertę przedstawień interaktywnych dla dzieci. Nasze spektakle kierujemy do dzieci w wieku 1-10 lat. Czas trwania przedstawienia wynosi ok. 45 minut. Bajki, które wykonujemy są interaktywne – dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu oraz występują w niektórych scenach z aktorami. Zespół składa się z dwojga aktorów i w zależności od bajki, występuje w niej kilka postaci scenicznych. Spektakle są oryginalne, w każdej bajce wykorzystujemy własną muzykę oraz ciekawe efekty dźwiękowe, które zwiększają percepcję u dzieci. Estetyczne kostiumy i scenografia pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy.

godz. 15:00
740 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent