Teatralne Poranki w Forcie Borek. Spektakl: Skrzydlaty Odlot

Fort Borek, ul. Forteczna 146 mapa

sobota 10.06.2023

Teatralne Poranki w Forcie Borek. Spektakl: Skrzydlaty Odlot

Teatralne Poranki w Forcie Borek to weekendowe spotkania dla najmłodszych z teatrem. 10 czerwca 2023 o godzinie 11:00 na scenie zagości Teatr Kultureska ze spektaklem „Skrzydlaty Odlot”.

A wszystko zaczęło się na dachu, wśród wysokich kominów…Tam spotkali się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowiły spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Żeby to jednak osiągnąć muszą dolecieć aż do słońca – bo, jak głosi legenda, gdy dotkną słońca zdobędą wszelkie bogactwa. Ich plany pokrzyżuje jednak nieoczekiwane zdarzenie – w powietrzu pojawi się smog, który uniemożliwi im wymarzony lot. Ptaki postanawiają odnaleźć przyczynę smogu i zwalczyć zanieczyszczenia. Skąd się wziął gęsty dym z kominów? Dlaczego w powietrzu unosi się smog? Czy ktoś nie chce, aby ptaki stworzyły teatr? Dzieci wraz z bohaterami spektaklu będą poszukiwać odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

„Skrzydlaty Odlot” to musical dla dzieci, będący swoistą „rewią dla oka dziecka”. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych kolorowych kostiumach. To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Nie brak tu dobrego humoru, a także komicznie zbudowanych postaci, które rozbawią Was do łez.

Spektakl dla rodzin z dziećmi w wieku 3-11 lat.

Bilety w cenie 25 zł/20 zł (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fort Borek

Fort Borek

Fort Borek to nowa filia Centrum Kultury Podgórza, która zastąpiła dotychczas funkcjonujący na tym terenie Klub Kliny. Siedziba filii zlokalizowana została na terenie dawnego fortu głównego artyleryjskiego 52 „Borek" (ul. Władysława Krygowskiego 296). Otoczona rozległym …

Więcej

Adres:

ul. Forteczna 146
30-437 Kraków


Kontakt:

530 510 168, 12 202 07 42
borek@ckpodgorza.pl
http://borek.ckpodgorza.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatr