Teatralne Poranki w Forcie Borek – Śmieciaki ratują świat

Fort Borek, ul. Forteczna 146
🗺 mapa
📅 sobota 27.04.2024
🎫 20zł
Teatralne Poranki w Forcie Borek - Śmieciaki ratują świat
Teatralne Poranki w Forcie Borek to weekendowe spotkania dla najmłodszych z teatrem.  27 kwietnia 2024 o godzinie 11:00 na scenie zagości Teatr TAK ze spektaklem „Śmieciaki ratują świat”.

Spektakl ekologiczny. Ważny temat dotyczący aktualnej sytuacji naszej planety poruszony w sposób przystępny dla wyobraźni dziecka. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. Od nich dzieci dowiadują się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby to naprawić. Śmieciaki razem z dziećmi przygotowują paradę pełną ekologicznych hasełek, które wspólnie skandując szybko zapamiętują. Stosują w praktyce pojęcie recyklingu i segregacji śmieci według najnowszych zasad. Podpowiadają dzieciom jak swoją postawą i działaniem mogą być eko-bohaterami, bo przecież Ziemia potrzebuje ratunku każdego dnia. Całość podszyta przebojowymi piosenkami i dowcipem.

 

Spektakl dla dzieci w wieku 4-9 lat

Bilety w cenie 25 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe dla posiadaczy Podgórze w Kulturze) do kupienia w biurze Fortu Borek oraz on-line.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent