Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Teatralne Poranki – Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty

Fort Borek, ul. Forteczna 146
🗺
📅 sobota 09.03.2024
Teatralne Poranki – Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty
Teatralne Poranki w Forcie Borek to weekendowe spotkania dla najmłodszych z teatrem. 9 marca 2024 o godzinie 13:00 na scenie zagości O! Teatr ze spektaklem „Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty”.

Ryś Ryś tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i pierwszy raz napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty bowiem dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw. Na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy: król Szczur i przynajmniej dwie śpiewające muchy oraz Profesor najmądrzejszy z profesorów. Pomoc się przyda tym bardziej, że jak legenda głosi ponoć w stertach śmieci mieszka ogromny… smok.Autorski spektakl będący spojrzeniem na postać i działalność człowieka z perspektywy zwierząt. Humorystyczna przygoda nie pozbawiona szczypty filozofii, nawiązująca do klasyki baśni o dzielnym rycerzu, pięknej księżniczce i smoku co ogniem zionie.

Spektakl dla dzieci 4+

9 marca, godz. 13

Bilety: 25 zł normalny, 20 ulgowy dla posiadaczy kart lojalnościowych CKP (Karta Podgórze w Kulturze lub Karta Seniora) można kupić w biurze Fortu Borek oraz online tutaj.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent