Teatralna Bawialnia – spektakle z opieką nad dzieckiem w Teatrze Nowym

Łódź, ul. Więckowskiego 15 mapa

niedziela 04.12.2016

Teatralna (wy)bawialnia w Teatrze Nowym w Łodzi

Przekonanie, jakoby posiadanie dzieci i aktywne życie kulturalne wzajemnie się wykluczały, to mit. Aktywnie zwalcza go Teatr Nowy, w którym rodzice mogą obejrzeć spektakl, podczas gdy dzieci biorą udział w teatralnych warsztatach. Twórcza zabawa pod opieką znakomitych animatorów teatralnych sprawi, że twoja pociecha również pokocha teatr.

Teatralna (wy) Bawialnia
spektakl z opieką nad dziećmi

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-12 lat. Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapraszamy do teatru 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu, a po odbiór dziecka najpóźniej 20 minut po jego zakończeniu.

Na spektakl z opieką nad dziećmi w ramach Teatralnej Bawialni obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie (tel. 42 630 20 86) lub mailowo (e-mail: bow@nowy.pl) minimum 2 dni przed spektaklem.

Bilety dla dzieci w ramach Teatralnej Bawialni można kupić tylko w kasie Teatru Nowego za okazaniem biletu na dany spektakl.

Spektakle z cyklu Teatralna (wy)Bawialnia w grudniu:

Mayday / 4 grudnia / godz. 16.00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi - logo

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi

Teatr istnieje od 1949 r. i od początku wnosi znaczący wkład w życie kulturalne Łodzi i Polski. Instytucja trwale czerpie z bogatego dorobku swojego Patrona i własnej tradycji teatralnej, dzięki czemu na deskach Nowego pojawiają …

Więcej

Adres:

ul. Zachodnia 93
90-402 Łódź


Kontakt:

42 633 44 94 w. 317
bilety@nowy.pl
http://www.nowy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty