Teatra la Baracca – pierwsi na festiwalu Take Part in Art!

Miejsce wydarzenia: Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2, Warszawa - Stare Miasto

Data wydarzenia: sobota 16.09.2017 do niedziela 17.09.2017

Wstęp: 45 zł

take part in art

Włoski teatr La Baracca – Testoni Ragazzi, który wystąpi jako pierwszy gość na Międzynarodowym Festiwalu Teatru dla Najmłodszych Take Part in Art, zaprezentuje spektakl „W innym świetle”. Działający od ponad 30 lat słynny teatr La Baracca to niekwestionowany autorytet i pionier nowatorskiego podejścia w dziedzinie teatru dla dzieci.

 Jest organizatorem największego festiwalu teatralnego dla najnajów „Visioni di futuro, visioni di teatro”, który odbywa się co roku w Bolonii. W 2015 roku La Baracca podbił serca festiwalowych widzów przepięknymi przedstawieniami „Dom” i „ON-OFF”. W tym roku również nie mogło zabraknąć propozycji tego uwielbianego na całym świecie bolońskiego teatru.

W INNYM ŚWIETLE (spektakl dla dzieci 3-6 lat)

16-17 września 2017 g. 10:00, 12:00 i 16:00

Zapraszamy na przepiękny, poetycki spektakl pt. „W INNYM ŚWIETLE„, który jest dedykowany widzom w wieku 3 – 6 lat – ich zdumieniu, ich wstrzymanym oddechom, gdy wyruszają w podróż przez ciemność. Aby dzieci w łatwy sposób się z nią oswoiły, towarzyszyć im będzie taniec i światło w przeróżnych postaciach.

Bilety na spektakl „W INNYM ŚWIETLE” dostępne są na stronie festiwalu: takepartinart.pl

w innym świetle_01
Zobacz miejsce wydarzenia
Teatr Małego widza w Warszawie - spektakle teatralne dla małych dzieci

Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza to teatr, jakiego w Warszawie jeszcze nie było, ponieważ adresuje swoje spektakle do dzieci już od 1 roku życia! Teatr Małego Widza to przede wszystkim teatr kameralny, niemalże na wyciągnięcie ręki, interaktywny, inteligentny, …

Więcej

Adres:

SCEK, ul. Jezuicka 4
(wejście od ulicy Brzozowej)
00-281 Warszawa – Stare MiastoKontakt:

+48 512 622 215
info@teatrmalegowidza.pl
http://www.teatrmalegowidza.plZOBACZ TAKŻE:patronatpolecamyteatr