Teatr sceny Riviera: O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników

Kazimierza Górskiego 2 mapa

niedziela 26.01.2020

Teatr sceny Riviera: O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników

Śnieżkę skusiło rumiane jabłuszko, Roszpunka podziwiała widoki z wieży, a Śpiącej Królewnie, no cóż, trochę się przysnęło. Ich historie słyszeliśmy i oglądaliśmy już wiele razy, ale jeszcze nigdy w takim wydaniu! 

W niedzielę, 26 stycznia, o godz. 12:00, po raz kolejny będziemy mieli zaszczyt gościć na Scenie Riviery artystów ze słupskiego Teatru Lalki Tęcza. Tym razem w międzynarodowej, polsko-słowackiej produkcji autorstwa Nadii Uherovej, w reżyserii i scenografii Lucki Svobodowej.

Porywająca akcja rozpoczyna się w lesie, gdzie szajka rozbójników znajduje zapłakane dziecko. Aby je uspokoić zbójcy po kolei zaczynają opowiadać historię o trzech zaklętych królewnach. Jak Śnieżka, Roszpunka i Śpiąca Królewna zostaną ukazane w opowieściach rozbójników? I jak zakończy się ta historia? Przekonajcie się na własne oczy!

A będzie na czym zawiesić oko! Kolorowe kostiumy i autorska, baśniowa scenografia, a na scenie energiczni aktorzy i oczywiście piękne, drewniane lalki.

Przedstawienie dedykowane jest dla widzów w wieku od 4 lat, ale humor spektaklu rozbawi z pewnością także młodzież oraz dorosłych. Gwarantujemy ubaw dla całej rodziny! Serdecznie zapraszamy!

Partnerami akcji są Fun Park Gdynia oraz Cafe Scholler, którzy przygotowali dla małych widzów niespodzianki, czekające na nich po występie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Królewnateatr

Zobacz także