Teatr pantomimy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

sobota 08.02.2020

Teatr pantomimy w Arkadach Wrocławskich

Spektakle teatralne wykorzystują różne formy ekspresji, a do wyrażenia emocji nie zawsze potrzebne są słowa. Mali widzowie przekonają się o tym już w najbliższą sobotę, 8 lutego. Teatr Najmłodszego Widza w Arkadach Wrocławskich wprowadzi ich w świat gestów i mowy ciała, czyli pantomimy. Dzieci z pewnością ucieszą też występy klaunów i warsztaty kreatywne, które odbędą się po przedstawieniach.

Małych amatorów teatru w Arkadach Wrocławskich czeka w sobotę nie lada zaskoczenie. Tym razem nie będzie zabawnych kwestii mówionych i wspólnego śpiewania z aktorami. Nie oznacza to jednak, że obejdzie się bez świetnej zabawy i charakterystycznych dla przedstawień Teatru Najmłodszego Widza spontanicznych wybuchów śmiechu. Aktorzy zrobią wszystko, aby rozbawić publiczność, a po spektaklach zaproszą dzieci na warsztaty tematyczne.

O godz. 12:00 na scenie w Arkadach Wrocławskich rozpocznie się skomplikowana operacja chirurgiczna, czyli spektakl komediowy „Pan Nochalski chce zostać lekarzem”. O godz. 13:00 podczas warsztatówMali mimowie & balonowe szaleństwo” animatorzy, wzorując się na makijażu scenicznym mimów, pomalują maluchom twarze oraz nauczą dzieci sztuki robienia zwierząt z balonów. Charakteryzacja się przyda, ponieważ w kolejnym przedstawieniu dzieci zostaną zaproszone przez aktorów na scenę. Rozpoczynający się o godz. 14:00 spektakl „Pozytywka”, to opowieść o nakręcanym pajacyku, który znajduje niezwykły prezent i przenosi się w świat cyrkowych przygód. W przedstawieniu oprócz pantomimy zostaną wykorzystane elementy klaunady i żonglerki. Zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia będzie pojedynek na papierowe śnieżki. „Śnieżna bitwa” rozpocznie się o godz. 14:45.

Harmonogram:

8 lutego, godz. 12:00 – 12:45 – spektakl „Pan Nochalski chce zostać lekarzem”

8 lutego, godz. 13:00 – 13:30 – warsztaty: „Mali mimowie & balonowe szaleństwo”

8 lutego, godz. 14:00 – 14:45 – spektakl „Pozytywka”

8 lutego, godz. 14:45 – 15:15 – warsztaty: „Śnieżna bitwa”

Scena „Teatru Najmłodszego Widza” stanie na poziomie 0, w łezce eventowej. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr