Teatr Najmłodszego Widza wraca w wersji on-line

Arkady Wrocławskie mapa

czwartek 04.06.2020

Teatr Najmłodszego Widza wraca w wersji on-line

Arkady Wrocławskie wznawiają popularny cykl edukacyjny dla dzieci. Spotkania z Teatrem Najmłodszego Widza będą się odbywać co czwartek za pośrednictwem fanpage’a centrum handlowego. 4 czerwca, o godz. 17:00, mali amatorzy sztuki zobaczą przedstawienie pt. „Munia”.

Teatr Najmłodszego Widza w wersji on-line będzie miał charakter interaktywny. Aktorzy zachęcą dzieci do aktywnego uczestnictwa – wspólnego śpiewania piosenek czy nauki języka angielskiego. W każdym odcinku, poza nowymi przygodami bohaterów, znajdziemy też pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi. W czerwcu Arkady Wrocławskie wraz z Magicznym Teatrem Muzycznym zapraszają dzieci na trzy spotkania.

Bohaterką każdego przedstawienia Teatru Najmłodszego Widza będzie laleczka Ania. Już 4 czerwca wraz z przyjaciółmi wyruszy ona na poszukiwanie Munii, czyli krowy operowej, która ma tremę przed powrotem na scenę. W kolejnym odcinku dzieci wraz z Anią i pewnym niesfornym pieskiem wybiorą się na spacer po mieście w poszukiwaniu wrocławskich krasnali. Z kolei dzięki spotkaniu z Królisiem Maksem przekonają się, że warto znaleźć czas nie tylko na zabawę, ale i na naukę.

Odcinki Teatru Najmłodszego Widza transmitowane będą on-line na Facebooku Arkad Wrocławskich.

Harmonogram:

4 czerwca, godz. 17:00 – spektakl „Munia”

18 czerwca, godz. 17:00 – spektakl „KrasnaLOVE miasto”

25 czerwca, godz. 17:00 – spektakl „Króliś Maks”

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr