Teatr Najmłodszego Widza na stałe w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

sobota 18.01.2020

Teatr Najmłodszego Widza na stałe w Arkadach Wrocławskich

W Arkadach Wrocławskich przez cały rok wystawiane będą bezpłatne spektakle dla dzieci. Pierwsze przedstawienia w ramach Teatru Najmłodszego Widza odbędą w najbliższą sobotę, 18 stycznia. To dobra wiadomość zarówno dla maluchów, jak i rodziców. Psychologowie dziecięcy są bowiem zgodni, że kontakt ze sztuką od najmłodszych lat rozwija wyobraźnię i kompetencje społeczne młodego człowieka.

W listopadzie ubiegłego roku w Arkadach Wrocławskich powstała tymczasowa scena Teatru Najmłodszego Widza. Pomysł musiał przypaść do gustu małym wrocławianom, ponieważ przedstawiciele galerii zdecydowali, że bezpłatne spektakle wystawiane będą przez cały 2020 rok.

Spektakle dla dzieci w Arkadach w błyskawicznym tempie zyskały wierną publiczność. Już pierwszego dnia na widowni zasiadło kilkudziesięciu małych amatorów sztuki teatralnej, a z każdym kolejnym wydarzeniem widzów przybywało. Widząc, jak rodziny doskonale bawią się, tańczą i śpiewają wspólnie z aktorami, postanowiliśmy, że w 2020 roku Teatr Najmłodszego Widza będzie odbywać się cyklicznie. Raz w miesiącu, z wyjątkiem wakacji, wystawiane będą dwa bezpłatne przedstawienia – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Najbliższe spektakle odbędą się w sobotę, 18 stycznia. O godz. 12:00 na scenie w Arkadach Wrocławskich zobaczymy smaczną opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać, czyli „Bajkę do zjedzenia”. Natomiast o godz. 14:00 akcja przeniesie się w gąszcz tataraków, gdzie dzieci spotkają niesforną żabkę. „Benio w opałach” to bajka o tym, że nie można mieć wszystkiego, chociaż czasem pokusa jest naprawdę silna. Teatr Najmłodszego Widza nie ogranicza się do biernego oglądania, ale zachęca dzieci do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniach. Spektakle mają charakter interaktywny z elementami edukacyjnymi. Maluchy biorą udział w zabawach scenicznych, uczą się piosenek i poznają popularne angielskie wyrażenia.

Harmonogram

18 stycznia, godz. 12:00 – 12:45 – spektakl interaktywny „Bajka do zjedzenia”

18 stycznia, godz. 14:00 – 14:45 – spektakl interaktywny „Benio w opałach”

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr