Teatr Mały w Tychach: Opowieść Wigilijna

Teatr Mały mapa

piątek 13.12.2019

20

Teatr Mały w Tychach: Opowieść Wigilijna

Aby przybliżyć nastrój świąt Bożego Narodzenia, Teatr Mały w dniach 13 i 16 grudnia o godzinie 18:00 wystawi „Opowieść Wigilijną” na motywach Charles’a Dickensa.

Spektakl w klimacie świątecznym przygotowany przez Tyszan i dla Tyszan. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich którzy chcą poczuć klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.

Teatr Mały – 13.12.2019, godz. 18.00

Teatr Mały – 16.12.2019, godz. 18:00

Bilety: 20 zł

By wprowadzić tyszan w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia, Miejskie Centrum Kultury w Tychach w 2017 roku zrealizowało przedstawienie „Opowieść Wigilijna” na motywach znanego wszystkim przedstawienia Charles`a Dickensa. W przedsięwzięciu tym wzięli udział mieszkańcy miasta Tychy, którzy pomimo wielu codziennych
obowiązków, zdecydowali się na teatralną przygodę. Byli wśród nich studenci, uczniowie, mamy, babcie, dziadkowie, ciocie – na co dzień mijani przez Was na ulicach, w autobusach, sklepach. Mieliście okazję zobaczyć ich w nowej roli – opowiadających przepiękną i mądrą opowieść o magii Świąt , o przyjaźni, chęci niesienia pomocy i co najważniejsze, o otwarciu na drugiego człowieka.

Wielu uczestników tego projektu spotka się z Państwem znów, by z gościnnym udziałem Piotra J. Adamczyka ponownie zmierzyć się z aktorskim wyzwaniem i zarazem bogatsi o doświadczenia ostatnich dwóch lat, rozbudować swe sceniczne postaci. Jaki będzie tym razem efekt tego wielopokoleniowego spotkania? Przekonajcie się Państwo sami.

Autor: Charles Dickens

Scenariusz i reżyseria: Paweł Drzewiecki

Scenografia i kostiumy: Joanna Chwastek

PREMIERA: 16.12 2017 roku

Bilety normalne: 20 zł

Projekt realizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy – Andrzeja Dziuby

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr_maly_tychy_logo1

Teatr Mały w Tychach

Repertuar teatralny konstruowany jest tak, aby co miesiąc każdy - niezależnie od wieku, zainteresowań oraz potrzeb - znalazł coś dla siebie. W ramach Dziecięcej i Młodzieżowej Akademii Artystycznej prowadzona jest edukacja teatralna - młodzi widzowie …

Więcej

Adres:

43-100 Tychy
ul. kard. Hlonda 1


Kontakt:

32 227-20-67
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
http://teatrmaly.tychy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Boże Narodzenieteatr