Teatr Małego Widza: Rozplatanie tęczy

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu - Scena Restauracja
🗺 mapa
📅 sobota 02.03.2024 do niedziela 03.03.2024
Teatr Małego Widza: Rozplatanie tęczy

Na początku tęcza jest biała. Całkowicie biała. Kiedy pojawia się pierwszy kolor, widownia wstrzymuje oddech. Jeden kolor. Tylko jeden, ale emocje sięgają zenitu. Pierwszy kolor wygląda tak ładnie, że zaraz za nim pojawia się kolejny. A potem następny i jeszcze następny… i nie wiadomo, kiedy ascetyczna, biała scena zamienia się w prawdziwe laboratorium koloru – miejsce radosnych eksperymentów, śmiechu i zabawy.

„Rozplatanie tęczy” to wyjątkowy spektakl – spokojny, jasny i radosny, przygotowany z myślą o naprawdę najmłodszych widzach. To zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. Przedstawienie tworzą obrazy, muzyka, rytm i gest – słowa schodzą tu na dalszy plan, bo to rozmowa za pomocą zmysłów i emocji. To wzajemne słuchanie i obserwowanie.

To nie tylko spektakl teatralny, to także inicjacja do krainy wrażliwości, gdzie maluchy mogą swobodnie doświadczać piękna i radości, rozwijając jednocześnie swoją wyobraźnię. To bezpieczne i spokojne środowisko, które pozwala dzieciom odkrywać świat teatru, a jednocześnie bawić się i czerpać radość z oglądania, słuchania i doświadczania wszystkimi zmysłami, bo i na dotykanie oraz wspólne eksperymentowanie z kolorami tęczy jest czas – zaraz po zakończeniu spektaklu.

sobota 02.03 godz. 10:30, 12:30 i 15:00
niedziela 03.03 godz. 10:30, 12:30 i 15:00

Spektakl dla dzieci w wieku 1-4 lat
Czas trwania: ok 30 min + 15 minut wspólnej zabawy
Kontakt w sprawach spektakli Teatru Małego Widza w Capitolu:
Bilety i regulamin – Biuro Obsługi Widzów, tel. 71 789 04 51/52
Organizacja spektakli – Agnieszka Bogdan, tel. 881 717 471

Spektakl polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent