Teatr MagMowcy: Pisklę poznaje wieś

Oliwski Ratusz Kultury
🗺 mapa
📅 niedziela 17.03.2024
🎫 25zł
Teatr MagMowcy: Pisklę poznaje wieś
Ulubiony teatr naszych najmłodszych widzów powraca do Oliwskiego Ratusza Kultury, tym razem w wiosennej odsłonie. Zapraszamy na pełen kolorów i niezapomnianych wrażeń spektakl Teatru MagMowcy pt. „Pisklę poznaje wieś”.

Mały Pisklak dopiero co wykluł się z jajka, a już wykazuje bardzo duże zaciekawienie tym, co się dzieje na wsi. Pyta rolnika dosłownie o wszystko! Skąd się biorą jajka? Kto się nimi zajmuje? Ile jeszcze będzie małych pisklaków? Pisklę co chwilę poznaje nowe wiejskie zwierzątko – kury, koniki lub krówki, które dają pyszne mleko dla kotków.
Pewnego razu, gdy rolnik idzie sprawdzić co się dzieje w gospodarstwie, Pisklę poznaje kogoś zupełnie innego – małego lisa. Pewnie myślicie, że powinien się go bać, ale nie! Sami przekonajcie się w jaki sposób Pisklę i Lis Rudawy zostają przyjaciółmi.

Teatr MagMowcy tworzy autorskie spektakle dla najmłodszych widzów o różnorodnej tematyce. Dzięki temu, że są to całkowicie nowe, nieopowiadane dotąd historie, dzieci w żadnym momencie trwania występu się nie nudzą! W scenariuszach nie braknie różnorodnych interaktywnych zabaw i ciekawych doświadczeń, które zachęcają maluchy do aktywnego uczestnictwa w sztuce. W fabułę przedstawienia wplatamy również ciekawostki naukowe, więc nasze spektakle teatralne nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale i niosą ze sobą wymiar edukacyjny.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Wstęp: 25 zł (dziecko) / 30 zł (opiekun)
Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl
Informacje o biletach: tel. 519 166 301

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent