Teatr MagMowcy: Fabryka zabawek

Teatr MagMowcy: Fabryka zabawek

Oliwski Ratusz Kultury
🗺 mapa
📅 niedziela 10.12.2023
Teatr MagMowcy: Fabryka zabawek
Zapraszamy naszych najmłodszych widzów na spotkanie z Teatrem MagMowcy. Będzie jak zawsze kolorowo, wesoło i baaardzo świątecznie!

Fabryka zabawek Świętego Mikołaja to miejsce, w którym wiele się dzieję. Zwłaszcza w grudniu, gdy Pingwiny pracujące dla Mikołaja, nie mają chwili wytchnienia. Co rusz muszą otwierać nowe listy od dzieci, w których zawarte są wszystkie ich świąteczne marzenia. Pracy co nie miara i ani chwili wytchnienia! Jeden z pracowników, Pingwin Negatyw, jest… inny. Inaczej pokolorowany i niezbyt skory do pracy. Przeszkadza, podbiera zabawki, a nawet próbuję je zniszczyć! Czy święta zostaną uratowane? I co na to całe zamieszanie powie Święty Mikołaj? Czy inny znaczy gorszy? Przekonajcie się sami!

Spektakl dla dzieci 3+.

Teatr MagMowcy tworzy autorskie spektakle dla najmłodszych widzów o różnorodnej tematyce. Dzięki temu, że są to całkowicie nowe, nieopowiadane dotąd historie, dzieci w żadnym momencie trwania występu się nie nudzą! W scenariuszach nie braknie różnorodnych interaktywnych zabaw i ciekawych doświadczeń, które zachęcają maluchy do aktywnego uczestnictwa w sztuce. W fabułę przedstawienia wplatamy również ciekawostki naukowe, więc nasze spektakle teatralne nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale i niosą ze sobą wymiar edukacyjny.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie