Teatr Lalek Guliwer wypuszcza do sieci familijny program online!

poniedziałek 12.10.2020 do niedziela 18.10.2020

Teatr Lalek Guliwer wypuszcza do sieci familijny program online!

Od 12 października Teatr Lalek Guliwer oferuje widzom nowy projekt online – familijny cykl video „Ulica Różana”, który powstał w ramach ministerialnego programu „Kultura w sieci”.

W odcinkowym programie ”Ulica Różana”, wyreżyserowanym przez Ireneusza Maciejewskiego z udziałem aktorów Guliwera, zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła serii nawiązuje do popularnych edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Filmy odsłaniając teatralne kulisy mają bawić i uczyć, rozbudzać zainteresowanie sztuką, poszerzać kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne u najmłodszych.

Program adresowany jest do szerokiej publiczności, nieograniczonej położeniem geograficznym. Na wirtualną „Ulicę Różaną” Teatr zaprasza grupy przedszkolne, wczesnoszkolne i widzów indywidualnych, również obcojęzycznych (napisy w języku angielskim i hiszpańskim). Wszystkie odcinki będą również tłumaczone na polski język migowy.
Publikacje odcinków programu odbędą się na Facebooku i oficjalnym kanale YouTube Teatru oraz na stronie  www.teatrguliwer.waw.pl.

Program dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

ULICA RÓŻANA
reżyseria: Ireneusz Maciejewski
muzyka: Tomasz Lewandowski
teksty piosenek: Konrad Dworakowski
opieka dramaturgiczna: Aglaja Janczak
występują: zespół aktorski Teatru Lalek Guliwer
koordynator projektu: Zuzanna Waniek

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr