Teatr Jedzie: Cyrk sznurkowy

Klub Kultury w Bogatkach CK mapa

piątek 26.08.2022

Teatr Jedzie: Cyrk sznurkowy

Cyrk sznurkowy – Co byś pomyślał, gdyby przywitał Cię jegomość w eleganckim fraku, w którego wszelkie możliwe kieszenie są powtykane kolorowe sznurki? Może: ale cyrk! I trafiłbyś. Jednak w tym Cyrku nie spotkacie lwów skaczących przez obręcze ani tresowanych fok.

Jego najjaśniejszą gwiazdą jest… rachityczna postać spleciona na oczach widzów ze zwykłego sznurka. W prostej formie tkwią zaskakujące możliwości.

Jako widz tego spektaklu możesz w pewnym momencie stać się jego aktorem. Druciki władzy nad lalką ze sznurka sprawnie przechodzą z rąk do rąk. A może przypadkiem ujawnisz zdolności magiczne do sterowania muzyką przedstawienia?

Teatr Falkoshow powstał w 2009 roku z inicjatywy Krzysztofa Falkowskiego – aktora i reżysera. Łączy w sobie najlepsze cechy teatru wędrownego, który wychodzi naprzeciw odbiorcy oraz instytucjonalnego, który dba o wysoką jakość artystyczną spektakli. Odwołanie do dobrze znanej kultury współczesnej ułatwia wprowadzenie w świat wartości, obyczajów, legend, ale także inspiruje do zainteresowania się teatrem i sztuką oraz twórczego myślenia. W Teatrze Falkoshow swoje miejsce znalazły unikatowe, rzadko spotykane formy teatru plastycznego: przedstawienia marionetkowe, teatr stolikowy, pacynkowy czy teatr przedmiotu. Wszystkie elementy tych dynamicznych spektakli: interesująca muzyka, zaskakująca scenografia, interakcyjny i pouczający scenariusz oraz przemyślany ruch sceniczny współgrają ze sobą tworząc widowiska niezapomniane zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:cyrkteatr