Teatr Groteska zaprasza

Teatr Groteska, Skarbowa 2 mapa

piątek 03.05.2019 do niedziela 05.05.2019

Teatr Groteska zaprasza

Na dobry początek miesiąca zapraszamy na majówkę z Groteską!

3 maja TYGRYS PIETREK godz. 11:00

4 maja TAŃCOWAŁY DWA MICHAŁY godz. 16.00

5 maja TAŃCOWAŁY DWA MICHAŁY godz. 11.00, 13.30

Czy Tygrys Pietrek przezwycięży strach i odzyska swoje paski?

O spektaklu Tygrys Pietrek pisała Anna Marcula. W tym miejscu pragniemy przytoczyć fragmenty recenzji zamieszczonej na blogu maluszkoweinspiracje.pl:

Przygody Tygryska są bardzo ciekawe i dzieciaki śledzą je z ogromną przyjemnością. Spektakl ma fantastyczną oprawę muzyczną i jest bardzo dynamiczny, nie można się przy nim nudzić. Co chwilę pojawiają się nowi bohaterowie, którzy jeszcze bardziej rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i zainteresowanie. To niesamowite, ale spektakl wciągnął zarówno moją 4-latkę, jak i 20-miesięcznego maluszka, choć każdą z nich zapewne zainteresowało co innego. (…) Absolutnie godna polecenia, mądra i pouczająca opowieść, która spodoba się najmłodszym i jest idealna na teatralny debiut każdego maluszka.

 

Czy wszyscy znamy twórczość Juliana Tuwima?

Wraz z dwoma głównymi bohaterami spektaklu Dużym i Małym Michałem wyruszymy na spotkanie z szeregiem postaci występujących w znanych każdemu dziecku i dorosłemu wierszach m.in.: Dwa MichałyAbecadłoRzepkaPtasie radioZosia Samosia czy Słoń Trąbalski. Kolorowe kostiumy, piękne i świetnie animowane lalki i maski – powstał spektakl komiczny w ruchu i działaniu. Zapraszamy do wspólnej zabawy w pełnym humoru, a przy tym życiowej mądrości świecie wierszy Juliana Tuwima.

Bilety dostępne w kasie Teatru i systemie online

Zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Groteska zaprasza

Teatr Lalki, Maski i Aktora "Groteska"

Program artystyczny Teatru Groteska jest kontynuacją i poszerzeniem programu zarysowanego z początkiem lat 90-tych. Jego założenia wynikają z faktu, iż Groteska to teatr Lalki, Maski i Aktora, a największą część jego publiczności stanowią dzieci i …

Więcej

Adres:

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków
Kontakt:

012 633 37 62; 012 623 79 59
rezerwacja@groteska.pl
http://www.groteska.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr

Zobacz także