Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Teatr Ekologiczny Bohema House zaprasza na akrobatyczno-muzyczne spektakle dla całej rodziny

Teatr Bohema House, Warszawa, ul. Smugowa 46A
🗺 mapa
📅 piątek 10.05.2024 do piątek 31.05.2024
🎫 69zł
Teatr Ekologiczny Bohema House zaprasza na akrobatyczno-muzyczne spektakle dla całej rodziny.
W maju Teatr Bohema House zaprasza wszystkich widzów na spektakle, w których zawsze zawarty jest wątek ekologiczny: „Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu”, „Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin”, „Plastikowy cyrk Doktora Dolittle”, „Calineczka. Magia tkwi w naturze”.

W głębinach oceanu Kapitan poszukuje swojego skarbu, który zaginął mu po tym, jak Neptun postanowił ukarać załogę za zaśmiecanie wód morskich. Burza, którą wywołał  spowodowała zatonięcie statku, na którym znajdowała się skrzynia. Wielka duchem, mała ciałem Calineczka udowadnia, że warto trwać przy swoich wartościach, a kwestie związane z ochroną środowiska, segregacją odpadów i recyklingu stawia jako priorytet. Doktor Dolittle zaś jako niezłomny weterynarz będzie ratował zwierzęta, ale także przekaże nam niezbędną wiedzę, jak zmniejszyć ilość plastiku używanego na co dzień wokół nas. A Dziewczynka z zapałkami symbolizująca planetę, ukazuje nam jak wiele osób jest nadal obojętnych na jej los. Wszystkie te postacie spotkacie w Ekologicznym Teatrze Bohema House w maju.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, familijne spektakle akrobatyczno-muzyczne, w których zawsze widz znajdzie wątek ekologiczny, a spektakularne pokazy w powietrzu pozostawią z nim wiele emocji.

 

Repertuar na maj:

www.bohemahouse.pl

Ceny od 69zł

BH_maj_post_20240506-1

Teatr Bohema House

387 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
Smugowa 46A
03-032 Warszawa
Kontakt:

792029073
pr@bohemahouse.com
http://www.bohemahouse.pl
facebook