Teatr Baj – planowane spektakle

Jagiellońska 28 mapa

sobota 13.03.2021 do niedziela 21.03.2021

Teatr Baj - planowane spektakle

Powrót Teatru do siedziby przy ul. Jagiellońskiej 28 to doskonała okazja do spotkania ze znanymi i lubianymi bohaterami bajowej rodziny. W najbliższym czasie na wizytę młodych widzów niecierpliwie czekają Plastuś i Kot Filemon wraz z przyjaciółmi. Przygody ulubionych postaci będzie można zobaczyć na odnowionej Dużej Scenie w marcu.

Z myślą o najnajmłodszych widzach przygotowano również barwną i inspirującą opowieść o świecie emocji. Bajowa „Ra-dość!” w reż. Beaty Bąblińskiej to historia o utrzymywaniu codziennej równowagi i budowaniu relacji ze światem, którą można zobaczyć na Małej Scenie w kameralnej atmosferze.

Plan marcowych spektakli:

  • „Plastusiowy pamiętnik” reż. Lech Chojnacki – 13 i 14 marca o godzinie 11:00 oraz 30 i 31 marca o godzinie 10:00, Duża Scena
  • „Przygody Kota Filemona” reż. Agata Kucińska – 21 marca o godzinie 10:00 oraz 27 i 28 marca o godzinie 11:00, Duża Scena
  • „Ra-dość!” reż. Beata Bąblińska – 20 marca o godzinie 16:00, Mała Scena.

Siedziba najstarszego teatru lalek w Polsce przez ostatnich kilka lat przechodziła gruntowny remont. Teraz zabytkowy budynek zachwyca i olśniewa. Baj dysponuje obecnie dwoma scenami, salą edukacyjną oraz nowocześnie wyposażonym zapleczem scenicznym i pracowniami rzemieślniczymi. Budynek jest także w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Teatralne Foyer wypełnił radosny świat Ludzieńków autorstwa Dariusza Twardocha, sportretowanych w pastelowych muralach. Wyjątkową w skali Warszawy atrakcją jest stworzona w teatrze Galeria Lalek. Jej zwiedzanie z kustoszem pozwoli zgłębić zakulisowy świat bohaterów spektakli prezentowanych na scenach Baja.

W trosce o najwyższy komfort i bezpieczeństwo swoich widzów Teatr Baj przeprowadził również szereg prac mających na celu zwiększenie standardów ochrony zdrowia. Z pomocą specjalnej powłoki fotokatalitycznej zwalczającej bakterie, wirusy i grzyby zabezpieczono często dotykane powierzchnie, a wszystkie spektakle oraz zwiedzanie Galerii Lalek odbywają się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz online na stronach teatrbaj.pl i eWejściówki.pl.
Informacje i rezerwacje grupowe: Dział Obsługi Widza bow@teatrbaj.pl, 22 487 17 19, 789 142 249.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr