TA(TA)ŁAJSTWO – warsztaty radiowe dla ojców i dzieci

Miejsce SPOT., ul. Dolna Wilda 87 mapa

niedziela 27.11.2022

TA(TA)ŁAJSTWO - warsztaty radiowe z Krystianem Hanke dla ojców i dzieci

Fundacja SPOT. zaprasza na warsztaty radiowe z Krystianem Hanke, autorem książki „Tatowanie” i „Projektu Tatowanie” oraz współtwórcą Radia 357.

Na warsztatach Krystian Hanke wprowadzi nas w świat radia, poznamy podstawowe zasady oraz narzędzia montażu dźwiękowego oraz kulisy pracy z mikrofonem. Każdy zespół (tata + dziecko/dzieci) będzie mógł przygotować autorską audycję radiową.

Krystian Hanke – niedoszły: fryzjer, kierowca autobusu, piłkarz, komentator sportowy, pianista, rock’n’rollowiec i ilustrator; doszły: prawnik (z wykształcenia), dziennikarz (z zawodu), tata (z doświadczenia) i pisarz (na co dowodem jest „Tatowanie”); pomysłodawca facebookowych „Odklejek” oraz autor i prowadzący cieszącego się od lat olbrzymią popularnością cyklu „Projekt Tatowanie”, emitowanego na antenie radiowej Trójki oraz Radia 357.

Ta(ta)łatajstwo to niekomercyjne przedsięwzięcie edukacyjno-animacyjne skierowane do ojców oraz dzieci i młodzieży, stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo osoby z różnych grup społecznych. Projekt ma na celu rozwój lokalnego kapitału społecznego poprzez wyrażenie i wzmocnienie  związku uczestników z miejscem zamieszkania i więzi rodzicielskich poprzez aktywne uczestnictwo w działaniach oraz ich współtworzenie.

Termin
27 listopada (niedziela) godz. 11:00

Miejsce SPOT., ul. Dolna Wilda 87

Spotkanie przeznaczone dla ojców i dzieci (6-12 lat)

zapisy

Organizator: Fundacja SPOT.

Projekt dofinansowany ze środków budżetowych Miasto Poznań #poznanwspiera

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:spotkaniewarsztaty