Tata Oli jest chory – nowa książka z serii Tata i Małolata

piątek 05.02.2021 do wtorek 16.02.2021

Tata Oli jest chory - nowa książka z serii Tata i Małolata

„Tata Oli jest chory” to kolejny tomik z serii Tata i Małolata, pełna humoru i dystansu do siebie historia Oli, Edka i ich taty! Temat bardzo na czasie, tatę Oli dopadła grypa, męska grypa.

Polecamy dla dzieci 5-7 lat

A tak o książce napisała redakcja kwartalnika GULIWER:

Na tę książkę i każdą kolejną z serii o Tacie Oli czekamy z ogromną niecierpliwością, a potem rzucamy się jak szaleńcy, by poznać kolejne głupoty, bzdurki, wymysły lub konfabulacje taty, którego po prostu nie da się nie kochać! Tata Oli zawsze ma jakiś problem, ale w swoim stylu udaje mi się go rozwiązać. Jest absolutnie niepedagogiczny, niewychowawczy i przez to słodki. Choć we własnym domu takiego męża uchowaj Boże!!! Najważniejsze, że mamy dziś salwy śmiechu od samego rana i jeszcze wiele razy przeczytamy o tym jak Tata Oli był chory na dżumę, cholerę i inne paskudztwa jednocześnie… No, ale która z Pań nie zna mężczyzny umierającego na katar… Gorąco polecamy wszystkim bez względu na wiek. Śmiech to zdrowie, Tata Oli wyleczy przynajmniej ze złego humoru…

PREMIERA 27 STYCZNIA

TATA OLI JEST CHORY

SERIA: TATA I MAŁOLATA

Autor: Thomas Brunstrøm
Ilustracje: Thorbjørn Christoffersen

Przekład: Edyta Stępkowska

Kategoria: Literatura dla dzieci i młodzieży

Tata Oli zachorował. Dopadła go męska grypa, która jest najgorszą grypą na świecie. Ola opiekuje się tatą i spełnia wszystkie jego zachcianki. Przynosi mu koc, przygotowuje posiłki, kupuje smakołyki, czyta książki… Ale tata czuje się coraz gorzej i spisuje testament.

Wiek: 5+, stron 32, 9788381412957, oprawa twarda, format 210×250 mm, cena 29,99 zł|
Wydawnictwo Dwukropek

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:książki dla dzieci
 

Polecamy