Targi PupiLove w Galerii Przymorze

Targi PupiLove w Galerii Przymorze

Galeria Przymorze
🗺 mapa
📅 niedziela 08.10.2023
Targi PupiLove w Galerii Przymorze
W niedzielę 8 października w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Przymorze odbędzie się niezwykłe wydarzenie poświęcone czworonogom, które będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników psów i kotów. Podczas Targów PupiLove będzie można poznać najnowsze pupilowe trendy, porozmawiać ze specjalistami oraz zakupić ciekawe gadżety dla zwierzaków! Na wydarzenie zapraszamy ze swoimi pupilami!

PupiLove Targi to wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Na targach znajdziecie wyroby niszowe, często ręcznie wykonane, cechujące się najwyższą jakością, których nie dostaniecie w typowych sklepach zoologicznych. Co ważne, każdy produkt będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i zakupić. Wystawcy chętnie udzielą Wam fachowej porady i pomogą w doborze najodpowiedniejszych produktów dla Waszych pupili. Oferta Targów PupiLove jest różnorodna. Czekają na Was smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, wygodne posłania, urocze ubranka i kocyki, a także przeróżne akcesoria, takie jak bandanki, zabawki, smakołyki, kosmetyki i wiele innych. To prawdziwa uczta dla Waszych zwierząt i Was samych – jako opiekunów!

W Galerii Przymorze zawsze staramy się łączyć aktywność z demokracją i otwartością na różnorodność. Tym razem chcemy podziękować naszym czworonożnym przyjaciołom za ich bezwarunkową miłość i oddanie. Dlatego w niedzielę 8 października zapraszamy na święto zwierzaków! Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii wraz ze swoim ukochanym zwierzakiem i zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów i produktów dla zwierząt” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wstęp na Targi PupiLove jest bezpłatny.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie