Targi Pracy i Kariery w NoVa Park

NoVa Park
📅 sobota 19.11.2022
Targi Pracy i Kariery w NoVa Park
Szukasz pracy lub planujesz zmienić dotychczasową? Dobrze trafiłeś/-aś! Już w sobotę 19 listopada 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park organizuje Targi Pracy i Kariery. To idealna okazja, aby poznać lokalnych pracodawców i porozmawiać o własnym rozwoju.

Przyjdź do NoVa Park w sobotę 19 listopada i spotkaj się z rekruterami lokalnych firm. Zapoznaj się aktualnymi ofertami pracy z naszego regionu i zostaw swoje CV. A jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy – skorzystaj z bezpłatnych porad coacha zawodowego Pani Anny Bezdzieckiej.

Na Targach Pracy i Kariery pojawią się następujące firmy:

• AJP (Akademia im. Jakuba z Paradyża)
  • AUDIT HR
  • Ever Group
  • HrProgress
  • IDEA HR Group
  • Policja
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie
  • Prosupport
  • Straż Graniczna
  • Wojskowe Centrum Rekrutacji

„Przed nami ważne wydarzenie, dedykowane wszystkim, którzy chcą rozwijać się zawodowo. 19 listopada zapraszamy na Targi Pracy i Kariery do NoVa Park! Wspólnie z lokalnymi – i nie tylko – firmami zaprezentujemy aktualne oferty pracy, porozmawiamy o oczekiwaniach pracodawców oraz umiejętnościach szczególnie pożądanych obecnie na rynku pracy” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Targi Pracy i Kariery odbędą na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.