Targi Dziecko Mama Tata w Szczecinie

📅 sobota 03.09.2016 do niedziela 04.09.2016
bezpłatny
Targi Dziecko Mama Tata w Szczecinie
Targi DZIECKO Mama Tata to zachodniopomorskie święto branży dziecięcej i nie tylko!

Już 3 i 4 września w hali Azoty Arena odbędą się największe rodzinne Targi w regionie.

Targi DZIECKO Mama Tata to blisko 100 wystawców, którzy zaprezentują swoje oferty z zakresu szeroko rozumianej branży dziecięcej. Zaczynając od niezbędnych artykułów, wózków czy odzieży, na odwiedzających czekają propozycje z zakresu edukacji, medycyny, a także bogata oferta zajęć pozalekcyjnych.

Jak sama nazwa wskazuje, na Targach każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno Mama, Tata jak i Dziecko – całe rodziny!
Mnóstwo zabawy, bezpłatne konsultacje, porady specjalistów, ciekawe panele dyskusyjne, atrakcyjne warsztaty dla dzieci i rodziców, obecność bohaterów z bajek, strefa dmuchańców, to jedne z wielu atrakcji przygotowanych z myślą o wrześniowym rodzinnym weekendzie w Azoty Arena.

Wstęp na Targi oraz parking bezpłatny!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców