Weleda

Targi designu i warsztaty handmade

📅 sobota 14.12.2013 do niedziela 15.12.2013
Targi designu i warsztaty handmade

Ostatnie kuszenie w weekend 14-15 grudnia 2013 w Gdynia InfoBox!

Warto skorzystać z ostatniej przedświątecznej okazji na zakup unikatowych ubrań, dodatków i perełek wnętrzarskich wprost spod dłoni utalentowanych trójmiejskich designerów.

Małe manufaktury, tworzące produkty nierzadko w pojedynczych egzemplarzach, świetnie wpisują się w popularny na zachodzie trend slow fashion, slow design i wreszcze slow life. Chcą stanowić wyraźny kontrast do rzeczy produkowanych w krajach trzeciego świata i choć powoli, to udaje im się przekonać Polską publiczność – przede wszystkim jakością, świeżością i uczciwą ceną.

Kreatywni wystawcy zagoszczą w nowoczesnych wnętrzach Gdyńskiego Obserwatorium Zmian INFO BOX. W samym sercu Gdyni, oprócz zakupów czekają na Was niezwykłe warsztaty DIY (DO IT YOURSELF) takie jak: tworzenie wisiora z łusek po nabojach, ręczne szycie nerek (saszetki na pas), dzierganie zwierzo- czapek i wiele innych ciekawostek, którym można się nie tylko przyglądać ale tworzyć je wraz z artystami.

Całości smaczku dopełnią kucharze Chwili Moment, która idealnie wpisuje się w klimat zarówno slow food jak i świątecznej aury – przygotowując specjalnie dla nas słodko – słone przekąski w równie smakowitych cenach.

Warsztaty:
– Warsztaty Sutasz – sercem haftowane. Małgorzata Rybicka -Qlka Art
– Warsztaty tworzenia naszyjników z łusek po nabojach połączonych z kryształami. Agata Mancewicz- Makabresque.
– Warsztaty tworzenia saszetek na pas – nerek. Marcelina Rozmus – Pracownia Mana Mana.
– Warsztaty tworzenia wełnianych pomponów. Joanna Mayer – Nudakillers.
– Warsztaty Drewnianej Biżuterii. Kasia Piekacz – Sfumato.

(Uczestnicy warsztatów będą rekrutowani indywidualnie przez każdego
z prowadzących.)

Lista Wystawców: