Taniec Świateł w Parku Bydgoskim w Toruniu

Amfiteatr w Parku Bydgoskim w Toruniu i galeria WEJśCIóWKA mapa

czwartek 23.06.2016

Taniec Świateł w Parku Bydgoskim w Toruniu

23 czerwca, w wigilię uroczystości św. Jana – patrona Torunia, w Parku Bydgoskim w Toruniu już po raz czwarty będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie: Grupa Bez Nazwy, Celtic Tree, n obrotów, Zespół Tańca Irlandzkiego Avalon, Zespół Tańców Irlandzkich Beltaine i grupa 5, 6, 7 i… zjednoczą się we wspólnym tańcu i graniu, by stworzyć nastrojowy wieczór, który pozostanie w Waszej pamięci na długo.

Będzie można popatrzeć, zasmakować tańca, posłuchać niecodziennej muzyki granej na żywo i po prostu pobyć razem w urokliwym miejscu. Uwieńczeniem imprezy będzie tytułowy Taniec Świateł, czyli pokaz tańca z lampionami w ostatnich przebłyskach zachodzącego słońca.

Następnie razem udamy się do galerii WEJśCIóWKA, by nacieszyć się sobą do końca. Tam napijemy się pysznej kawy, herbaty czy piwa, zjemy ciastko domowej roboty, poskaczemy, jak nam muzykanci zagrają i jak padniemy ze zmęczenia, to skończymy imprezę.

 

czwartek 23 czerwca o godzinie 19:00


Główny organizator: Grupa Bez Nazwy działająca pod sztandarem Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych „tARTak”.

Współorganizatorzy: Celtic Tree, n obrotów, Zespół Tańca Irlandzkiego Avalon, Zespół Tańców Irlandzkich Beltaine, grupa 5, 6, 7 i… oraz Dom Muz w Toruniu.

UWAGA!!! Taniec Świateł jest imprezą integracyjną, podczas której poznajemy drugiego człowieka, spędzamy z nim czas i wspólnie cieszymy się urokami parku, muzyki i tańca. Więc, jeśli możesz, tego wieczoru zostaw telefon komórkowy w domu (albo przynajmniej go wyłącz/wycisz) i postaw na kontakt twarzą w twarz. Dziękujemy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:taniec

Zobacz także