Taniec dla dzieci w Centrum Tańca „Promyk” w Elblągu

Centrum Tańca PROMYK, ul. Browarna 80
🗺 mapa
📅 poniedziałek 06.03.2017
30 zł
Taniec dla dzieci w Centrum Tańca „Promyk” w Elblągu
Dziecięca Akademia Tańca zaprasza najmłodszych.
Każdy rodzic wie jak ogromną ilość energii posiadają małe dzieci i jak ciężko jest nad nimi nadążyć. Naprzeciw temu wychodzi Centrum Tańca „Promyk” oferując zajęcia taneczne dla przedszkolaków.
Na zajęciach Dziecięcej Akademii Tańca początkujący tancerze poznają elementy tańca nowoczesnego ludowego, a przede wszystkim towarzyskiego. Prócz świetnej zabawy w gronie rówieśników, maluchy będą uczyć się krótkich choreografii, rozwiną muzykalność  i poczucie rytmu. To nie koniec zalet jakie niesie za sobą taniec. Dodatkowo, poprzez ruch, dziecko nabiera pewności siebie, ćwiczy pamięć, rozwija wyobraźnię i jest świetną formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Na kurs zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy poniedziałek – 6 marca o godzinie 16:30.
– Na pierwszym spotkaniu nie wymagamy posiadania karnetu – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk – Dajemy możliwość zapoznania się ze specyfiką zajęć  i ocenienia czy tego typu forma aktywności fizycznej spodoba się naszym dzieciakom. Jeżeli wyjdą zadowolone to karnet obowiązuje od zajęć kolejnych.

Dziecięca Akademia Tańca odbywa się w każdy poniedziałek o 16:30, a koszt to jedyne 30 zł.
 Tekst;  Agnieszka Pawowicz

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent