Taneczne szaleństwo czyli taniec dla dzieci w Centrum Tańca „Promyk” w Elblągu

Centrum Tańca PROMYK, ul. Browarna 80
🗺 mapa
📅 wtorek 28.02.2017 do czwartek 09.03.2017
Taneczne szaleństwo czyli taniec dla dzieci w Centrum Tańca „Promyk” w Elblągu
Taniec to sztuka dająca możliwość wyrażania siebie, swoich emocji i uczuć. Pomaga zwiększyć poziom aktywności fizycznej i poznać nowych ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Może być świetnym hobby, wspaniałą zabawą, jak również sposobem na życie.

 

Taniec nowoczesny charakteryzuje się elastycznością koncentrując się na interpretacji tancerza i tworzeniu układów choreograficznych. Rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia koordynację ruchową, pamięć ruchowo – taneczną, kształtuje poczucie rytmu oraz uczy pracy w grupie. Taniec nowoczesny często czerpie inspiracje z jazzu, a nawet baletu.

Do nowoczesnych form tanecznych zaliczamy radosny i zwinny – new style; taniec kontrastów – modern jazz; wywodzący się z Jamajki – dancehall, charakteryzujący się ruchami bioder czy street jazz – łączący elementy R&B i klasycznego jazzu.

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym – hip hopie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Tańca „Promyk”. Do zaoferowania mamy także wiele innych kursów – zachęcamy do zapisów na zajęcia, które Państwa usatysfakcjonują.

Zajęcia z tańca nowoczesnego prowadzone są dla dzieci od 6 – 11 lat            i odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 16:30 – 17:25.

Więcej informacji na stronie internetowej www.promyk.elblag.pl oraz pod numerem telefonu 55 611 01 40 lub 609 977 220.

 

Agnieszka Pawowicz

 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent