Tajne przez poufne, czyli interaktywna wystawa Top Secret

Miejsce wydarzenia: Avenida Poznań

Data wydarzenia: sobota 24.02.2018 do niedziela 25.02.2018

Wstęp: Wstęp bezpłatny

Tajne przez poufne, czyli interaktywna wystawa Top Secret

Kreatywny jak Sherlock Holmes, przystojny jak James Bond i bystry jak Jane Marple – taki właśnie jest Agent od zadań specjalnych. Które dziecko nie marzyło o roli takiego bohatera? Już od 9 lutego Centrum Handlowe Avenida Poznań zaprasza na bezpłatną, interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne”, podczas której każdy będzie mógł wcielić się w rolę szpiega i rozwiązać zagadki.

Aż do 25 lutego na małych i dużych detektywów czekają gry, konkursy i… tunel laserowy. Oczywiście wszystko jest ściśle tajne!

Interaktywna wystawa „Top Secret – ściśle tajne” to niemal 40 eksponatów kryjących tajny magazyn, narzędzia szpiegowskie, a także tunel laserowy. Zwiedzający wystawę będą mogli wcielić się w rolę Agentów, szukać ukrytych wskazówek i poczuć dreszczyk emocji towarzyszący uczestnikom sekretnych misji. Edukacyjny charakter eksponatów gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych klientów – zachęca Katarzyna Korpak, dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań. Zadaniem uczestników jest odnalezienie stref Agenta na dwóch poziomach pasażu, poszukanie wskazówek i odgadnięcie hasła.

Mapy tajniaka, czyli specjalne książeczki do przeprowadzenia misji będą do nabycia w punkcie informacji, skąd również będzie można odebrać upominek za poprawnie ukończone zadanie. Dodatkowo zwiedzający poznają wielkie nazwiska legendarnych postaci i bohaterów historii szpiegowskich, a także zobaczą wierne kopie rekwizytów ze znanych filmów o superagentach oraz narzędzia szpiegowskie stosowane w XX wieku. Na zgłoszone i zorganizowane grupy szkolne czeka przewodnik, który pomoże dzieciom złamać wszelkie szyfry. 

Interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne” będzie można zwiedzać od 9 do 25 lutego w godzinach otwarcia Avenidy Poznań. Eksponaty będą znajdować się na poziomie 1 oraz 2. Na pierwszych 1000 osób w punkcie informacji będą czekać upominki za poprawnie przeprowadzoną misję. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
ZOBACZ TAKŻE:wystawazabawazagadki

Zobacz także