Tajemnice starego cmentarzyska – gra terenowa. Bytom

W. Korfantego 34 mapa

czwartek 23.01.2020

Tajemnice starego cmentarzyska - gra terenowa. Bytom

Marzyliście kiedyś, żeby być jak Indiana Jones albo jak Lara Croft? W muzeum będziecie mieli okazję. Zapraszamy dużych i małych odkrywców do wzięcia udziału w grze terenowej na wystawie „Legendarne Sutuhali? Archeologia wzgórza św. Małgorzaty”. Będą zagadki, układanki i szyfry do złamania, a przy okazji dowiemy się, czym właściwie zajmują się archeolodzy.

data: 23 stycznia 2020 roku (czwartek), godz. 11.00
miejsce: ul. W. Korfantego 34
prowadzi: Zuzanna Orzeł
zapisy na zajęcia: Dział Edukacji, tel. 32 281-82-94, w. 127