Tajemnice i zagadki, czyli Zabawy z Nelą na wakacyjne podróże

piątek 03.06.2016 do czwartek 23.06.2016

Zabawy z Nela Tajemnice i zagadki książki z Nelą dla dzieci

„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to rozrywka dla małych podróżników już od 5 roku życia, która sprawdza się też świetnie również dla dzieci starszych. W pełnej tytułowych tajemnic i zagadek książce, dzieci znajdą wiele ciekawych łamigłówek, labiryntów oraz zadań logicznych.

Nela Mała Reporterka po raz kolejny wciela się w rolę przewodniczki dzieci po odległych zakątkach świata. Opowiada ciekawostki na temat egzotycznych roślin i zwierząt, pokazuje zdjęcia ze swoich licznych podróży oraz zachęca dzieci do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Na każdej z ponad 100 stron można odnaleźć interesujące łamigłówki, kolorowanki, labirynty oraz wiele innych zadań, dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy wyjeżdżając z dziećmi na wakacje, chcą im zapewnić  edukacyjną rozrywkę w podróży. Wystarczy ołówek i opakowanie kredek, aby dziecko przeniosło się w świat zabaw i ćwiczyło przy tym ,  zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość.

Na końcu wspólnej podróży z Nelą, mali czytelnicy w nagrodę za wypełnienie wszystkich łamigłówek oraz zagadek, otrzymają Dyplom Poszukiwacza Przygód.

Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki
premiera 02.06.2016
liczba stron: 96
format: 205x285mm
Więcej informacji TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także