Tajemnica Wesołego Miasteczka – Niedziela z Arlekinem

teatr lalek arlekin wnętrze
26.03.17

Tajemnica Wesołego Miasteczka

Spektakl dla dzieci od 3 do 10 lat – bez przemocy, nagłych błysków, głośnej muzyki.

Po przedstawieniu podzielimy się na grupy i razem z arlekinowymi przewodnikami wyruszymy na wycieczkę po teatrze. Zajrzymy za kulisy, wejdziemy na scenę i do sali prób. Aktorzy pokażą nam, jak ożywić lalkę teatralną i uchylą rąbka tajemnicy teatru lalek. W mechanizatorni weźmiemy udział w procesie tworzenia lalek.

A w garderobie artyści pomogą nam przeobrazić się w dowolną postać z bajkowej krainy. Natomiast w kawiarni teatralnej będzie można wziąć udział w niecodziennych  warsztaty plastycznych prowadzonych przez panią scenograf – Joannę Hrk.

Scenariusz: Zbigniew Poprawski
Reżyseria: Stanisław Ochmański