Tajemnica kina – 10 lat spektaklu w Teatrze Miniatura w Gdańsku!

Miejski Teatr Miniatura ul. Grunwaldzka 16 80-236 Gdańsk-Wrzeszcz
📅 piątek 14.10.2022 do sobota 15.10.2022
🎫 30zł
Tajemnica kina - 10 lat spektaklu w Teatrze Miniatura w Gdańsku!
Pełna humoru adaptacja książki z bestsellerowej serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmarka, opowiadającej o dwójce przyjaciół z klasy, Mai i Lassem, którzy zakładają agencję detektywistyczną i pomagają rozwiązywać zagadki w fikcyjnym miasteczku Valleby.

W spektaklu nie tylko zobaczymy akcję na wspaniałej makiecie Valleby projektu Dariusza Panasa, ale wreszcie zajrzymy do jednego z budynków. Na potrzeby tego spektaklu została misternie przygotowana makieta wnętrza kina Rio.

Poznamy również nowych mieszkańców miasteczka Valleby. Twórcy spektaklu twierdzą, że niektórzy z nich podobni są do gwiazd kina. Czy rzeczywiście? Musicie osądzić sami.

Przed spektaklami w sobotę 14.10 i w niedzielę 15.10. we foyer teatru zagości Zakamarkowy kramik z książkami.

Zapraszamy na spektakl na godzinę 12:00.