Szydełkowa Szopka Babci Klary – Kwidzyn

Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
📅 piątek 16.12.2016
spektakl świąteczny
W grudniu gościć będziemy Teatr Małe Mi ze spektaklem (ostatnim w tym roku) „Szydełkowa Szopka Babci Klary”.

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki.
Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów.
Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat.
Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek – wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.
Spektakl trwa 45 minut

Małe Mi to wierny tradycji wędrownych opowiadaczy Autorski Teatr Lalek.
Teatr Sławy Tarkowskiej, absolwentki Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej, dyplomowanej bajkoterapeutki.

Profesjonalny, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów oraz ich opiekunów, bawi i uczy.
W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz piękną, bogatą scenografię.
Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny i muzykę graną oraz śpiewaną na żywo.
Współpracuje z wybitnymi artystami sztuk wszelakich. Realizuje projekty społeczno-kulturalne.
Sprawdza się na profesjonalnych scenach, w plenerach i miniaturowych salkach najdalszych zakamarków kraju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Kwidzyn oraz Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.

GRUDNIOWE DOBRANOCKI TEATRALNE
– PIĄTEK 16 GRUDNIA!