Szycie jest piękne

Szycie jest piękne

25.09.12
godz. 17.00 – 18.30

Cotton Mill zaprasza na zajęcia dla dzieci "SZYCIE JEST PIĘKNE"

"SZYCIE JEST PIĘKNE"
Warsztaty krawieckie dla dzieci w wieku 7-12lat

Zapraszamy do minipracowni krawieckiej na cykl spotkań, podczas których dzieci poznają tajniki szycia i projektowania. Warsztaty „Szycie jest piękne" wprowadzają dzieci w magiczny świat tkaniny, kolorów oraz niekończących się możliwości kreowania nowych rzeczy z materiałów. Podczas kontaktu z tkaninami o różnych fakturach dzieci wyostrzają zmysł dotyku oraz wzroku. Zajęcia rozwijają dziecięcą wyobraźnię, pobudzają zdolności do projektowania i kreowania pierwszych strojów. W dawnej przędzalni Scheiblera otoczenie będzie nam sprzyjało podczas operowania igłą i nitką. Podczas cyklu warsztatów powstaną między innymi opaski, broszki, woreczki czy oryginalne maskotki.

Więcej na www.cottonmill.pl

POZIOM I – semestr zimowy

Każdy z uczestników ma do dyspozycji podczas warsztatów:
– fartuszek krawca/krawcowej;
– wyposażenie przybornika do szycia;
– pudełko do przechowywania materiałów;
– materiały do zajęć;
– dyplom na zakończenie.

Zapisy pod numerami tel.: 517 446 217, 517 446 218
Termin zajęć: WTORKI, GODZINA 17:00-18:30 (Pierwsze zajęcia odbędą się 25 września 2012r.)

Cena:
KARNET SEMESTRALNY 15x90minut – 375,00 zł