Sztuka mikroskopowania – warsztaty dla dzieci i dorosłych

Stara Oranżeria mapa

sobota 18.08.2018

bezpłatne

Sztuka mikroskopowania - warsztaty dla dzieci i dorosłych

Dzieci i dorosłych zapraszamy na warsztaty „Sztuka mikroskopowania”, podczas których każdy będzie mógł przeprowadzać naukowe eksperymenty.

Uczestnicy zajęć samodzielnie wykonają preparaty mikroskopowe, które obejrzą w dużym powiększeniu. Dzięki naukowym eksperymentom i multimedialnym prezentacjom poznają tajemnice przyrody.

Warsztaty odbędą się 18 sierpnia 2018 r. o godz. 11.00 w królewskiej formierni w Starej Oranżerii (czas trwania – godzina). Obowiązują zapisy: rezerwacje@lazienki-krolewskie.pl (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) oraz bezpłatne wejściówki, które można odbierać w dniu pokazu (18 sierpnia) w kasie w Starej Oranżerii. Miejsce spotkania: przy kasie w Starej Oranżerii.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie

Lekcje Muzealne Lekcje odbywają się w autentycznych wnętrzach stanisławowskich. Istnieje możliwość rozszerzenia omawianych tematów o prelekcje ilustrowane dużym wyborem slajdów lub o zajęcia w pracowni plastycznej. Cena lekcji muzealnej - 80,- zł/klasa (do 30 osób) Tematy lekcji: 1. Dzień zwyczajny …

Więcej

Adres:

ul. Agrykoli 1
00-460 Warszawa


Kontakt:

(22) 5060 101 (centrala), (22) 5060 183 (rezerwacja)
http://www.lazienki-krolewskie.pl

ZOBACZ TAKŻE:naukowewarsztaty

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także