Szlakiem łódzkich podwórek – tajemnice ulicy Piotrkowskiej

📅 sobota 29.06.2019
🎫 1zł
Szlakiem łódzkich podwórek – tajemnice ulicy Piotrkowskiej
Spacer miejski szlakiem głównej arterii miasta – ulicy Piotrkowskiej będzie okazją do poznania miejsc, w których m.in. zachowały się żydowskie kuczki oraz cenne detale architektoniczne. Podczas miejskiej wędrówki uczestnicy przekonają się, jak wiele ciekawostek jest ukrytych za fasadami kamienic.

Zbiórka odbędzie się w Pałacu Izraela Poznańskiego, a spacer będzie przebiegał w stronę placu Wolności.

Wydarzenie w ramach projektu „Łódzkie podwórko – tradycja i współczesność” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Bilety: 1 zł/ os. (bilet ulgowy), 3 zł/ os. (bilet normalny)

Zapisy: 692 926 319, 423 071 382, edukacja@muzeum-lodz.pl

Czy i jak motywować dzieci

Prowadzący: Joanna Orzechowska