Szalone wtorki w FunEscape

Miejsce wydarzenia: FunEscape, ul. Powsińska 64a/ 4 piętro

Data wydarzenia: wtorek 13.03.2018

Wstęp: 120 zł za całą grupę

Co to jest Escape Room?
To nowoczesna forma rozrywki, przeznaczona dla osób w każdym wieku, mająca na celu rozwijanie umiejętności pracy w grupie, logicznego myślenia, kojarzenia faktów oraz działania pod presją czasu. Macie 60 minut aby rozwiązując szereg zagadek wydostać się z jednego z tematycznych pokoi!

W każdy wtorek, tylko dla Naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne wydarzenia. Wstęp do pokoju “Mistrz Zen” lub “Pokoju, którego nie ma” w promocyjnej cenie 120zł za całą grupę (maksymalnie 6 osób). Jednak to nie wszystko! Wasze pociechy będą mogły bawić się w pokoju w towarzystwie animatora, który będzie czuwał nad ich bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą. Wszystko to sprawi, że dzieciaki poczują prawdziwy klimat kraju kwitnącej wiśni oraz poznają tajemnicę starego Mistrza lub zanurzą się w świecie zagadek, tajemnic i tajnych stowarzyszeń.

Aby zarezerwować termin, zapraszamy na stronę www.funescape.pl, w polu “nr vouchera” wpisujemy “MiastoDzieci.pl”!

Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu +48 508 528 528 lub mailowo biuro@funescape.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
logo fun escape

FunEscape

FUNESCAPE – największe i najbardziej zaawansowane technicznie centrum Escape Room w Europie – zaprasza do zabawy zarówno dorosłych jak i dzieci! Tego typu zabawa rozwija umiejętności pracy w grupie oraz pomaga w praktycznym zastosowaniu wiedzy, …

Więcej

Adres:

FunEscape
ul. Powsińska 64a/ 4 piętro
02-903 Warszawa


Kontakt:

505 528 528
biuro@funescape.pl
http://www.funescape.plZOBACZ TAKŻE:zagadki