Szafing dla dzieci w Poznaniu

Data wydarzenia: sobota 18.06.2011

Szafing dla dzieci w Poznaniu

Pierwszy szafing dla dzieci w Poznaniu. Za małe ubranka, ale nie zużyte, zabawki dla maluchów, a nasze maleństwo już ma kilka lat i wiele podobnych sytuacji sprawia, że w naszych domach jest mnóstwo rzeczy, które z pewnością posłużą jeszcze niejednej rodzinie, a przy okazji czemu nie można by było zamienić ich na te potrzebne w danej chwili?

18 czerwca (sobota), godz. 16.00 – 19.00 w „Klubie dla Rodzin" os. Powst. Warszawy 6Ł

organizatorzy: www.znamymamy.pl i www.dobrypoczatek.pl

„TARG DLA MAMY" – Mamy kupują, mamy sprzedają, mamy wymieniają się. Biorąc udział w targu, przynosząc ze sobą rzeczy na sprzedaż, można wrócić do domu z zakupami nie wydając nawet złotówki!

CO można sprzedać lub kupić na targu? – ubranka, ubrania ciążowe, zabawki, książeczki, wózki i wszystkie dodatkowe akcesoria do pielęgnacji dzieci (wszystko wyprane, odświeżone, kompletne i działające)

JAK? bezpłatnie można przyjść i sprzedawać: wystarczy zgłoszenie na adres: targ@znamymamy.pl, tel. 61 221 07 09 lub wpisać chęć udziału w wydarzeniu na facebook ZnamyMamy.pl

GDZIE? „Klub dla Rodziców" na os. Powstańców Warszawy 6 Ł w Poznaniu (mapka dojazdowa: www.dobrypoczatek.pl)

DODATKOWE ATRAKCJE: kącik zabaw dla dzieci, aranżacje i dekoracje pokoików dla dzieci, cenne porady specjalistów ze Szkoły Rodzenia na temat prowadzonych kursów: chustonoszenia, pierwszej pomocy dla dzieci, migania i innych.

Akcji „TARG DLA MAMY" patronują: TVP Poznań, radio Emaus, portal www.dziecisawazne.pl

 

 

 

 

KONTAKT: Dominika Gawron, e-mail: targ@znamymamy.pl, tel. 609 560 339

“Dobry Początek” Klub dla Rodzin

"Dobry Początek" to nie tylko szkoła rodzenia, znana wielu rodzicom. W naszym Klubie dla Rodzin specjaliści prowadzą zajęcia dla dzieci: Warsztaty z ukojenia i warsztaty dobrej zabawy są cyklicznymi spotkaniami dla rodziców z niemowlętami. …

Więcej

Adres:

os. Powstańców
Warszawy 6L

(przy trasie pestki,
naprzeciwko galerii Pestka i Makro)


Kontakt:

dp@dobrypoczatek.pl
http://www.dobrypoczatek.pl