Sytuacje kryzysowe w rodzinie

Data wydarzenia: poniedziałek 10.12.2018

Wstęp: bezpłatne

Sytuacje kryzysowe w rodzinie

Zapraszamy serdecznie na wykład poświęcony sytuacjom kryzysowym w rodzinie. Spotkanie będzie prowadzone przez pracowników MOPS 10 grudnia o godz. 11:00 – 12:30.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu: prawa dziecka w myśl Deklaracji Praw Dziecka (ONZ), jakie zadania ustawowe ma MOPS (w tym ustawa o wspieraniu rodziny, czyli usługa asystenta rodziny), rodzaje świadczonej pomocy materialnej i niematerialnej. Przemoc, co to jest i jak reagować, gdy widzimy zagrożenie dobra dziecka, czym jest procedura „Niebieskie Karty” i jakie podmioty biorą udział realizacji procedury.

Obowiązują zapisy na: klub@dalekowiecej.pl

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.