Święty Mikołaj. Ilustrowana autobiografia

poniedziałek 28.11.2022 do niedziela 11.12.2022

Święty Mikołaj. Ilustrowana autobiografia

Legendarny Święty Mikołaj od stuleci przynosi radość na całym świecie i udowadnia, czym jest magia świąt! Co tak naprawdę kryje się za mitem dobrodusznego starca z długą białą brodą? Macie okazję się przekonać, bo oto przed Wami najprawdziwsza historia jego życia! Książka „Święty Mikołaj. Ilustrowana autobiografia” od Wydawnictwa Nowa Baśń jest już dostępna na rynku!

Wsiądźcie do sań i wyruszcie w magiczną podróż do odległej, zimowej krainy, by dowiedzieć się, jak pozornie zwykły chłopiec o imieniu Mikołaj został świętym. Skąd wzięła się jego czerwona szata, jak poznał Pyszałka, Tancerza i  pozostałe renifery. Przeczytajcie opowieść o jego pierwszym spotkaniu z elfami i jedyną prawdziwą miłością życia – Sarą.

Ta wypełniona kolorami książka, z przepięknymi ilustracjami wybitnego mistrza komiksów, Billa  Sienkiewicza, sprawi, że ponownie uwierzycie w magię świąt i cudownego Świętego Mikołaja!

„Dla dzieci na całym świecie – każde z Was jest jasną gwiazdą, wszystkie razem jesteście najpogodniejszym marzeniem tego świata.  Z ogromną miłością,
ŚWIĘTY MIKOŁAJ”

Wydawnictwo Nowa Baśń

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie