Świętuj z nami 7. urodziny NoVa Park

NoVa Park mapa

czwartek 18.04.2019

Świętuj z nami 7. urodziny NoVa Park

18 kwietnia NoVa Park obchodzi 7. urodziny! Z tej okazji na klientów NoVa Park czekają m.in. warsztaty pieczenia i dekorowania urodzinowych muffinek oraz konkursy z nagrodami.

Nic tak nie cieszy jak impreza urodzinowa! Już 18 kwietnia w godzinach 11.00-19.00, oprócz kulinarnych atrakcji i konkursów z nagrodami, najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli zajrzeć do kącika kreatywnego z najpopularniejszymi klockami na świecie – LEGO®, malowaniem buziek oraz studiem tatuaży. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne odśpiewanie „100 lat!” oraz smakowanie urodzinowego tortu, które zaplanowano na godzinę 17.00. Imprezę poprowadzi wokalistka, która podczas wydarzenia będzie również śpiewać urodzinowe przeboje.

„Świętujemy 7. urodziny NoVa Park! Czego możemy sobie życzyć z tej okazji? Przede wszystkim tak wspaniałych klientów jak przez te ostatnie 7 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy w czwartek 18 kwietnia na urodzinowe atrakcje. Będziemy piec i dekorować urodzinowe babeczki, malować buzie i tatuaże, przeprowadzać konkursy z nagrodami oraz częstować urodzinowym tortem. Jest okazja do zabawy dla całej rodziny! Nie może Was zabraknąć!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w atrakcjach zaplanowanych na 7. urodziny NoVa Park jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:urodzinyzabawa