Świętuj z Groteską!

online mapa

sobota 12.12.2020 do sobota 19.12.2020

Świętuj z Groteską!

Najbliższą sobotę można  w całości zaplanować z Groteską! Przed południem  zaprezentujemy drugi odcinek warsztatów plastycznych. Tym razem pracownicy pracowni plastycznej pokażą jak wykonać łańcuchy i ozdoby choinkowe.  W odcinku „Papierowe czary-mary” będzie wykorzystana duża ilość papieru, tektury i … makaronu!  

Wieczorem z kubkiem gorącej herbaty lub czekolady będzie można posłuchać pierwszego odcinka „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa w reżyserii Włodzimierza Jasińskiego. Tą świąteczną i niezapomnianą lekturę przeczytają w odcinkach: Małgorzata Hachlowska, Maja Kubacka, Olga Przeklasa, Krzysztof Grygier, Włodzimierz Jasiński, Franciszek Muła, Bartłomiej Olszewski, Jakub Popławski i Lech Walicki. „Opowieść…” będzie nam towarzyszyć aż do Świąt!

Ale to nie koniec atrakcji i niespodzianek. Jubileuszowy rok Teatr Groteska planuje zakończyć Sceną Mistrzów!

Więcej informacji wkrótce!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Świętuj z Groteską!

Teatr Groteska

Teatr Groteska w Krakowie jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych scen lalkowych w Polsce. Teatr założyli w 1945 roku wybitni artyści teatru: Zofia i Władysław Jaremowie – reżyserzy, inscenizatorzy i pionierzy nowoczesnego myślenia o …

Więcej

Adres:

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków
Kontakt:

12 633 48 22, 12 631 81 80
rezerwacja@groteska.pl
http://www.groteska.pl
facebook