Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!

Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!

Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek, King Cross Praga
🗺 mapa
📅 sobota 04.06.2022
Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!
Galerie należące do portfolio Atrium to nie tylko miejsca na spontaniczne lub zaplanowane zakupy, ale  też te punkty na mapie Warszawy, gdzie rodziny z dziećmi mogą zapełnić wolny czas pobudzającymi kreatywność aktywnościami. Dlatego nie dziwi fakt, że z okazji Dnia Dziecka warszawskie centra handlowe grupy przygotowały szereg bezpłatnych, szalonych atrakcji. Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla najmłodszych warszawiaków będzie możliwość spotkania z ukochanymi bohaterami animacji: Minionkami, Gru, Singiem oraz ze Zwierzakami z Sekretnego życia.

Galeria Atrium Reduta z okazji Dnia Dziecka zaplanowała dwa eventy. Pierwszy to Dni Technologii, podczas których nie tylko zobaczymy nowoczesne gadżety, konsole i urządzenia gamingowe, ale przede wszystkim na własnej skórze przekonamy się o ich możliwościach. Bezpłatna strefa gier będzie zlokalizowana w sklepach Euro RTV i Xcom, w których do dnia 28 maja włącznie, będzie można skorzystać ze specjalnych rabatów.

Pod koniec maja zaplanowano także dzień z bohaterami bajek Minionki, Sing i Sekretne życie zwierzaków! W zaaranżowanych strefach mali warszawiacy będą mogli sfotografować się z gwiazdami wytwórni Illumination. Swoją energię dzieci spożytkują na Psotnym Torze Przeszkód, a także eksplorując Dmuchany Dom. Z kolei pasjonatów zajęć zręcznościowych z pewnością zainteresuje warsztat, podczas którego maluchy, z pomocą Minionka Otto Pet Rock Shop’a, własnoręcznie wykonają spersonalizowany Minionkowy kamień i zabiorą swoje arcydzieła do domu w gustownych pudełeczkach.

Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!

Ne zewnątrz galerii na najmłodszych będzie czekał Sing PartyBus, oferując 30-minutową przejażdżkę rozśpiewanym dwupiętrowym autobusem na wzór angielskiego double deckera, gdzie odbędą się  konkursy z nagrodami, a każde dziecko otrzyma torbę z prezentami – goody bag. Imprezę przy dźwiękach muzyki z filmu SING 2 z autobusowego ekranu poprowadzi Małgosia Socha. Po bezpłatne wejściówki na przejażdżkę  zapraszamy do Sing Recepcji. Podczas wspólnej zabawy w Reducie będzie możliwość wygrania biletu na najnowszy film: „Minionki – wejście Gru”.

Malowanie buziek, zmywalne tatuaże, wielkie dmuchane donuty, strefa sportowa dla dzieci oraz vouchery do strefy restauracyjnej – to tylko dodatek do pikniku rodzinnego przygotowanego przez  Atrium Targówek z okazji Dnia Dziecka. Na parkingu przed galerią czekać będą dmuchańce do szalonej zabawy w podskokach, a wewnątrz będzie można przemierzać zawiłe korytarze cukierkowego labiryntu, polując na smakołyki i drobne upominki. Nie zabraknie także rozrywki dla „dużych dzieci”. Dorośli będą mieli okazje spróbować swoich sił w zawodach crossfitowych.

Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!

W Atrium Promenada podobnie jak w King Cross Praga dla dzieci przygotowano watę cukrową i wielobarwne balony w różnych kolorach i kształtach. Ponadto Piąty Wymiar – twórcza strefa Promenady – specjalnie z okazji Dnia Dziecka zaoferuje wachlarz bezpłatnych warsztatów konstruktorsko-plastycznych, sensorycznych i kreatywnych, m.in. malowanie folią bąbelkową, tworzenie slimów i gniotków. Wszystkie dzieci zachęcamy do spędzenia czasu na zewnętrznym placu zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami i urządzeniami sprawnościowymi.

Świętuj Dzień Dziecka w warszawskich galeriach grupy Atrium!

Harmonogram wydarzeń w poszczególnych centrach:

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Atrium Reduta:

  • 19 – 28 maja w godzinach 11:00 – 19:00 Dni Technologii
  • 28 maja w godzinach 11:00 – 19:00 Dzień Dziecka z Minionkami, Singiem i Zwierzakami z Sekretnego życia

Atrium Promenada:

  • 28 maja w godzinach 11:00 – 19:00

Atrium Targówek:

  • 4 czerwca w godzinach 10:00 – 18:00

King Cross Praga:

  • 28 maja w godzinach 11:00 – 19:00

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie