Świętuj 7. urodziny VIVO! Piła z Bohaterską 7

VIVO! Piła mapa

piątek 15.10.2021 do sobota 16.10.2021

Świętuj 7. urodziny VIVO! Piła z Bohaterską 7

Już niebawem 7. urodziny VIVO! Piła! Z tej okazji centrum handlowe odwiedzą najbardziej kultowe postacie popularnych uniwersów Marvela i DC Comics – Spiderman, Joker czy Avangersi. ,,Bohaterska 7” będzie obdarowywać klientów kartami podarunkowymi o wartości 50 zł! Akcja odbędzie się 15 i 16 października w godz. 11:00-20:00. 

Świat z komiksów i filmów z uniwersów wydawnictw Marvel Comics i DC Comics na wyciągnięcie ręki? W VIVO! to możliwe! „Bohaterską 7” w tym Spidermana, Jokera czy Avangersów, będzie można spotkać na 7. urodzinach pilskiego centrum handlowego. Z tej okazji dla klientów przygotowano niespodzianki, które umilą wspólne świętowanie. W dniach 15-16 października, popularne postacie będą przechadzać się po wybranych lokalach pilskiego centrum handlowego, inicjować rozmowę z klientami, a następnie, po spełnieniu warunków, obdarowywać ich kartami podarunkowymi o wartości 50 zł. Im wyższa suma na paragonie – tym więcej kart od Bohaterskiej 7!  Co zatem zrobić, aby otrzymać urodzinowe prezenty? Wystarczy, przy kasie, po dokonaniu płatności za zakupy przedstawić ,,Bohaterskiej 7” dowód zakupu i udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie. Gotowe!

Karty podarunkowe będą przyznawane według następujących zasad:

  • paragon o wartości min. 100 zł – karta podarunkowa o nominale 50 zł
  • za każde kolejne 100 zł na paragonie – dodatkowe karty podarunkowe o nominale 50 zł

– Nadchodzące 7. urodziny VIVO! Piła to świetna okazja do wspólnego świętowania z naszymi klientami. W tym szczególnym dniu przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla fanów kina akcji, Sci-Fi oraz komiksów. Oprócz otrzymania kart podarunkowych, każdy będzie mógł przybić piątkę ze swoim ulubionym superbohaterem lub zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mam nadzieję, że zaplanowane przez nas atrakcje umilą klientom weekendowy pobyt w naszym centrum handlowym – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Bohaterska 7” będzie gościła w VIVO! Piła w dniach 15-16 października w godz. 11:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:urodziny
 

Polecamy