Święto Placu Hallera 18IX

niedziela 18.09.2016

festiwal magii i sciemy

Nieopodal krainy, w której żyją zwykli ludzie znajduje się cyrkowe królestwo, którym rządzi Król Julinek. Po śmierci żony król wychowuje córki – bliźniaczki Magię i Ściemę, które stale się kłócą o to, której należy się tron. Król Julinek spełnia każdą ich zachciankę, a mimo to siostry postanawiają go obalić, kradną cyrkową koronę i berło i postanawiają stoczyć siostrobójczą bitwę o władzę nad wyobraźnią dzieci. Kto wygra – Magia czy Ściema?

 

 magii i ściemyCzy Królowi Julinkowi uda się powstrzymać wojnę w cyrkowym świecie? Pomóż królowi odnaleźć berło i koronę i odbądź wraz z nim podróż po świecie Magii i Ściemy.

18IX Plac Hallera zamieni się w cyrkowe królestwo – jarmark wyobraźni, na którym swoją sztukę zaprezentują najlepsi warszawscy cyrkowcy, kuglarze, iluzjoniści i lalkarze, magicy ale też ściemniacze i siłacze. Zapraszamy małych i dużych mieszkańców Placu Hallera, Pragi Północ i całej Warszawy na święto nowego cyrku, iluzji, pantomimy i teatru ulicznego. Tresura dzikich zwierząt scenicznych, spotkanie z Wisłonurkiem, recital warszawskiej syrenki, prapremiera baletu praskiego „Czterej Śpiący”, dancing prowadzony przez DJ Rewitalizatora, a także warsztaty cyrkowe, komiksowe, muzyczne. Nie siedź w domu. Daj się porwać Magii i Ściemie.

Kluboteatr Dzika Strona Wisły działa na Placu Hallera od roku, organizując warsztaty dla dzieci, dancingi i spektakle, na które przychodzą mieszkańcy Pragi i przyjeżdża cała Warszawa. Wierzymy że mieszkańcy i artyści mogą uczynić z Placu Hallera prawdziwe lokalne centrum. Dziękujemy za rok miniony, w nadchodzącym sezonie zapraszamy do współpracy wszystkie spokojne i niespokojne duchy, a z okazji pierwszych urodzin Dzikiej Strony Wisły zapraszamy na wspólne święto. Święto Placu Hallera.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także