Święto Bytomia 2023

pl. Jana III Sobieskiego
📅 sobota 24.06.2023
Święto Bytomia 2023
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy podczas Święta Bytomia. Program wydarzenia, jak co roku ułożyli sami bytomianie, którzy w internetowym głosowaniu wybrali artystów, których chcą usłyszeć podczas tegorocznego święta miasta. Tego wyjątkowego dnia będziemy się bawić wspólnie z Agnieszką Chylińską, Majką Jeżowską oraz z zespołami LemON i Pokahontaz. Nie zabraknie również lokalnych akcentów, na scenie wystąpi Audiogram – zespół wyłoniony w Przeglądzie Bytom Live Music.

Na miejscu przewidziane są atrakcje dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, stoiska handlowe i promocyjne.

Szczegółowy program Święta Bytomia: www.bytom.pl oraz www.becek.pl. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Bytom oraz Bytomskie Centrum Kultury.