Święta z innej planety – spektakl muzyczny dla dzieci

PKiN, Pl. Defilad 1, (wejście od ul. Marszałkowskiej) mapa

czwartek 24.11.2016 do piątek 25.11.2016

swieta-z-innej-planety

Uwaga, Ziemianie! Zapowiadamy wyjątkowe wydarzenie! Najpopularniejszy zespół w muzycznej galaktyce właśnie zboczył z kursu swojej międzyplanetarnej podróży, ściągnięty sygnałem z Pałacu Kultury i Nauki. Palmerianki – cztery muzyczne gwiazdy zatrzymały się  na czas swojego ziemskiego pobytu w Teatrze 6.piętro.

W imieniu Palmerianek przekazujemy zaproszenie dla najmłodszych i nieco starszych fanów z planety Ziemia, aby towarzyszyli im w tej ziemskiej, przedświątecznej przygodzie. Będą pytania o bożonarodzeniowe tradycje, niezwykłe opowieści o międzygalaktycznych zjawiskach, a przede wszystkim – dużo wspólnego śpiewu i doskonałej zabawy. To też jedyna w swoim rodzaju okazja, aby dowiedzieć się, gdzie Święty Mikołaj jeździ na wakacje.

Przybywajcie do Teatru 6.piętro aby we wspólnym świątecznym muzykowaniu i śpiewie odnaleźć gwiezdny kod, dzięki któremu Palmerianki bezpiecznie wrócą na swoją planetę.

ŚWIĘTA Z INNEJ PLANETY to wyjątkowy spektakl muzyczny dla dzieci, którego jedyne pokazy odbędą się 24, 25 listopada oraz 3, 4, 6, 9 i 11 grudnia 2016 roku w Teatrze 6.piętro. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat z całej galaktyki.

Obsada:

Palmerianki – Anna Wodzyńska / Ania Wojnarowska / Kasia Jaźnicka / Karolina Więch

Czas trwania spektaklu: 70 minut bez przerwy

Premiera: 24 listopada 2016

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo teatr 6 pietro

Teatr 6 piętro

"DROGI WIDZU!

Czy zdarzyło Ci się stanąć w kamiennych i stromych rzędach wielotysięcznej widowni jakiegoś teatru antycznego? Jeśli tak, to na pewno zgodzisz się z nami, że stojąc w takim miejscu z przejmującą jasnością pojmujemy, że …

Więcej

Adres:

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901, WarszawaKontakt:

22 656 72 22
kasa@teatr6pietro.pl
http://www.teatr6pietro.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:Mikołajteatr