Święta w prezencie – koncert fabularny

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina ul. Okólnik 2, 00-368 Warszaw mapa

poniedziałek 19.12.2016

swieta-w-prezencie-warszawa-2016

W tym roku „Święta w prezencie” są częścią wspólnej akcji charytatywnej „Gwiazdka na Życzenie”, która powstała we współpracy studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Szkoły Głównej Handlowej. Cały dochód z koncertów zostanie przekazany na Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Poruszone przez nas tematy są uniwersalne, a niekiedy wręcz oczywiste, ale poprzez przygody Renifera, Śnieżynki, Choinki, Karpia i Bombki oraz nowe, stworzone specjalnie do tego przedstawienia piosenki chcemy przypomnieć zarówno dzieciom jak i dorosłym o ich znaczeniu. W 2016 roku odbędzie się już czwarta edycja „Świąt w prezencie”. Dochód ze wszystkich koncertów przeznaczony jest na cele charytatywne i pomoc potrzebującym dzieciom.

Cały dochód z koncertów zostanie przekazany na Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

„Święta w prezencie” tworzy ogromna grupa młodych artystów, którzy na święta łączą siły, aby stworzyć wydarzenie o wyjątkowym, charakterze. Co roku dbamy, aby zapewnić widzom wysoki poziom artystyczny i magiczną, świąteczną atmosferę.

Na scenie wystąpi dla Państwa około 130 osób!

Wykonawcy:
Renifer: Juliet Brodowska
Śnieżynka: Paulina Kardas
Choinka: Hanna Korzeniowska
Bombka: Asia Kudelska
Karp: Mateusz Olszewski

Soliści, orkiestra i chór studentów, absolwentów i przyjaciół UMFC oraz Chór dziecięcy ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie pod kierownictwem ad. dr Anny Perzanowskiej-Tarasiuk

Zuzanna Falkowska – dyrygent, kierownictwo muzyczne

W programie: piosenki świąteczne Zuzanny Falkowskiej, Jana Stokłosy oraz Krystyny Kwiatkowskiej

Koncert dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Bilety: 25zł (nie ma biletów ulgowych) dostępne są na stronie https://polskieradio.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/142636 Będą także w sprzedaży na godzinę przed koncertem w kasie studia.

Zapraszamy również na kontynuację przygód naszych postaci oraz na zupełnie nowy repertuar czyli „Święta w prezencie II”. Koncert odbędezie się 19.12.2016, w poniedziałek o godz. 19.00 na Sali koncertowej UMFC w Warszawie.
Tu link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1826471284301436/

Zapraszamy serdecznie 🙂

19 grudzień w godzinach 19:00 – 20:30
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie